Nový výbor Českého asociace minibasketbalu - informace
27.04.2022 - Jaroslav Pazourek
počet přečtení: 418
vytvořeno 28.04.2022, upraveno 28.04.2022
Vážení přátelé českého minibasketbalu,
28. března 2022 proběhla v Pardubicích volební valná hromada České asociace minibasketbalu (ČAMB), která si zvolila nové vedení.
Usnesení z VH je zde: 1650537613_2022_03_VH_CAMB_usneseni_final.pdf (cz.basketball)
Následně, v úterý, 5.dubna 2022 proběhlo první jednání nově zvoleného výboru ČAMB, na které si členové rozdělili kompetence a určili priority práce na další období. Předsedou V ČAMB byl zvolen David Matuška.
Zápis z jednání je zde: 1650869761_CAMB_V_05042022_f.pdf(cz.basketball)
Rádi bychom Vás informovali o rozhodnutí V ČAMB pro přímý postup z NF U11 a U12 na další rok pro týmy, které se umístí na 1. - 4. místě. Toto bude platit již pro NF U11 dívek i chlapců, které proběhnou v průběhu nadcházejícího víkendu. (dále pak pro NF U12 dívek i chlapců, které proběhnou v dalším víkendu). O systému dalších postupujících bude rozhodnuto po VH a schválení počtu oblastí.
Dále bychom Vás rádi vyzvali ke spolupráci, budeme rádi za jakékoliv podněty a náměty, které budou posouvat rozvíjet (nejen) české minibasketbalové hnutí.
Těšíme se na spolupráci a přejeme krásné dny????
Za nově zvolený výbor,
Pavlína Chocholoušová, Petra Michálková, Blanka Žánová, David
Matuška a Marek Stuchlý
Mgr. David Matuška
předseda České asociace minibasketbalu (ČAMB)